Tapety ke stažení pro odběratele Novinek

Přihlašte se k odběru našich Novinek a stáhněte si na vyzkoušení naše aktivované tapety, které je možné použít na mobilu, tabletu, PC i TV, jsou nabity stejnou léčivou kvantovou energií jako obrazy, křišťál, hudba a videoklipy Živé obrazy.
Autorem obrazů je P.L.Kopecký, aktivoval je léčitel a hudebník Petr Piňos.

https://www.leciveumeni.cz/newsletter


Otevíráme 2.12.2020!

Otevíráme 2.12.2020!

Otevíráme 2.12.2020. 

Po 8 letech přátelství a spolupráce na audiovizuálních projektech pro Karolinu Beyond, Veroniku Vesper, Sattva Party, Chakra Gates, Karaimi, Musica Imagina, slavnostní zahájení Mezinárodní Transpersonální Konference, a především desítky společných vystoupení s etno-trance Létajícím Kobercem s radostí představujeme společný projekt. Oba vytváříme “technologii, která může proměnit lidské vědomí” (výrok Petra), Pavel ve své fotomontážní digitální laboratoři, Petr pak ve svém nahrávacím studiu. A protože průniky léčení (Pavel Theta Healing a Petr energetické léčení) a umění jsou naší společnou vášní, rozhodli jsme se spojit síly a nabídnout unikátní produkt:

Obraz s křišťálem aktivovaný léčivou vesmírnou kvantovou energií, speciální hudbou a videoklipem zesilujícím jeho účinek.